Pantallona mbrojtëse ndaj prerjeve 360° C protect MS, gjatë gjithë shtrirjes së pantallonave

Për përdorim rastësor të motosharrës ose në rastet kur ka shumë përdorues përqark. Me material ventilues në pjesën e pasme të kofshëve, zinxhir që mbyllet në krye dhe shirita të butë për ta bërë të lehtë vendosjen dhe heqjen e rripave. Me zona të formësuara tek gjunjët për rehati në përdorim. Në ngjyrë portokalli të ndezur.

Materiali: 85% poliestër dhe 15% pambuk.

Copa e jashtme dhe shiritat: 100% poliestër.

Kategoria 1: E mbrojtjes nga prerjet, dizajni C (EN 381 ose EN ISO11393)

Përmasat: XS–M

Kategoria 2: E shikueshmërisë së lartë (EN ISO 20471)

Përmasat: L–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin