Pantallona për ngjitje x-climb

Pantallona të forta për ngjitje pa mbrojtje ndaj prerjeve. Kafe, elastike dhe me ajrosje, të padepërtueshme nga uji në zonat e gjunjve, rezistente ndaj thumbave dhe ujit në zonat e poshtme të këmbëve dhe rezistente ndaj papastërtive. Ofrojnë hapje ventiluese me zinxhirë në zonën e pasme, mbrojtje të veshkave, grepa për t’iu bashkuar lidhëseve të këpucëve, xhepa të cilët mund të mbyllen dhe zona reflektive.

Materiali: 89% poliestër, 11% elastan.

Përmasat: XS–XXL.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin