Pantallona për not për meshkuj

Këto rroba banje janë ekzaktësisht ngjyra e duhur për këdo që kërkon thjeshtësi dhe rehati. Ngjyrë e zezë klasike, me shprehjen “KISS MY AXE” në pjesën e pasme, tegela portokalli dhe sëpatat e kryqëzuara në pjesën e përparme. Gjatësia arrin deri pak sipër gjurit, me brez elastik dhe rripa që shtrëngohen. Rrjeta e brendshme siguron që këto pantallona të shkurtra mos të ngjiten pas këmbëve tuaja.

Materiali: 100% poliestër

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin