Pantallona sportive për meshkuj

Me panele elastike dhe litar të shtrëngueshëm. Me distinktiv “CHAINSAWS” në pjesën e përparme, dy xhepa anësorë dhe një xhep të pasëm.

Materiali: 95% poliestër, 5% elastan

Blu: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin