Pastrues energjik KW-MM

Ideal për të pastruar rrugicat dhe rrugët. Heq papastërtitë, rërën, gurët e vegjël dhe gjethet. Pa zgjatimin e mbrojtëses, gjerësia e punës 60 cm, pesha 3,7 kg.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin