Peshqir duarsh

Peshqiri i dorës STIHL TIMBERSPORTS është perfekt për aktivitete sportive, sepse fijet e tij të buta janë të rehatshme në lëkurë, si dhe është absorbuese të mira të lagështisë. Dimensionet e tij prej 50 x 100 cm, janë fiks për çantën tuaj të sportit.

Materiali: 100% pambuk

E zezë: Përmasa afërsisht 50 × 100 cm

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin