Peshqir dushi

Pavarësisht nëse jeni në plazh, sauna, apo në banjën e shtëpisë suaj, peshqiri jonë është një pjesë e rëndësishme e kompletit tuaj. Jo vetëm që është elegant me kombinimin e sfondit gri me sëpatat e kryqëzuara në ngjyrë gri të errët, por është edhe shumë i butë dhe absorbues i mirë i lagështisë.

Materiali: 100% pambuk

Gri: Përmasa afërsisht 70 × 140 cm

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin