Peshqir plazhi

Është koha për plazh! Peshqiri i madh me përbërje pambuku, me doreza kapëse është shoqëruesi perfekt për në plazh, sauna dhe aktivitetet e tjera. Forma elegante »LEGENDARY PERFORMANCE« e ben një produkt unik. Ngjyrë e zezë dhe portokalli.

Materiali: 100% cotton

Përmasa: 180 × 80 cm

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin