Pulovër »1926« për meshkuj

Kjo pulovër rastësore në ngjyrë gri me mëngë të papërfunduara, e linjës së trashëgimisë, është perfekte për t’u përdorur jashtë shtëpisë. Motivi i madh dhe i endur i “1926” dhe etiketat karakteristike e bëjnë këtë bluzë të detyrueshme për gjithë fansat e kësaj linje.

Materiali: 100% pambuk

Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin