Pulovër »Troyer Contra« për meshkuj

Pulovra në stil francez Troyer, ashtu siç njihet nga kolegjet universitare tradicionale amerikane. Karakteristikat: jakë e ngritur, kapuç me kordona, detaje vijash në krahun e djathtë. Pulovra jonë Add-ons »contra lightning« përmban thurje elegante në pjesën e parme, ndërsa në pjesën e pasme marka historike dhe poshtë një logo metalike.

Materiali: 80% pambuk, 20% poliestër, kopsa metalike

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin