RLE 240

Pajisje kompakte ajrosëse elektrike për shkriftimin dhe krehjen e lëndinave me sipërfaqe më të vogla. Gjerësia e punës 34 cm, me 20 tehe prerëse. Përfshin rrotullën e ventilimit dhe koshin grumbullues.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin