Shall për qafën Unisex

Edhe sikur të jeni duke udhëtuar përqark qytetit apo sikur të jeni në një aventurë në natyrë, me këtë shall të ngrohtë, askush nuk ngrin nga i ftohti. Është i përbërë nga lesh i ngrohtë dhe i butë prej poliestre, është i lehtë për t’u vendosur dhe hequr dhe ka një dizajn klasik që shkon me çdo veshje. Etiketa “LEGENDARY PERFORMANCE” i shton veçantinë në pamje.

Materiali: 100% poliestër

Përmasa: një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin