Shall tifozësh

Për adhuruesit e vërtetë! Xhakard i zi i thurur me logon e “STIHL TIMBERSPORTS” dhe sëpata në ngjyrë portokalli dhe të bardhë.

Materiali: 100% poliakrilik

E zezë: Përmasa afërsisht 150 × 15 cm

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin