Shishe

Askush nuk do të jetë i etur këtu!Sepse me shishen tonë prej çeliku inox, me gdhendje në trup dhe tapë bamboo-je, ju do të keni gjithmonë diçka me vete nëpër udhëtime. Kapaciteti 750 ml.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin