Streçe sportive për femra

Shkruajnë “fuqi” dhe e ofrojnë këtë fuqi! Këto streçe gri të bëra nga një material funksional i përmbushin të gjithë kërkesat. Ato përshtaten në mënyrë perfekte me trupin tuaj dhe sigurojnë lehtësi maksimale në lëvizje, gjithashtu janë prej materiali që ajroset dhe thahet lehtësisht. Stampimet në bel dhe në gjunjë i japin streçeve një stil unik. Shkrimet “PWR” dhe “STIHL TIMBERSPORTS” të stampuara në këmbën e majtë, ju japin motivimin për të arritur gjithmonë performancën më të lartë.

Materiali: 86% poliestër, 14% elastan

Gri/portokalli: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin