Veshje funksionale advance

Me motiv motosharre të qepur. Mbrojtje nga rrezet UV, EN 13758-1: 50+. Me fibra që përmbajnë një produkt biocid, shtesa të thurura për një rehati më të madhe gjatë përdorimit dhe për një temperaturë optimale të trupit. Ofron tharje të shpejtë falë materialeve absorbuese ose rezistente ndaj ujit si brenda, edhe jashtë. Gjithashtu ka jone argjendi kundër baktereve.

Materiali: 60% poliestër, 34% poliamid, 6% elastan.

Bluzë funksionale me mëngë të shkurtra: Me jakë qarkore.
Përmasat: S–XXL.

Bluzë funksionale me mëngë të gjata: Me zinxhir, me hapje për të futur gishtat, shtresë mbushëse tek shpatullat, bërrylat dhe pjesët e poshtme të krahëve.
Ngjyra: E zezë.
Përmasat: S–XXL.
Ngjyra: Portokalli e ndezur
Përmasat: S–XXL.

Pantallona funksionale: Me zona funksionale termale në pjesët e pasme të këmbëve, si edhe me shtresë mbushëse te gjunjët dhe kërcinjtë.
Përmasat: S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin