Xhaketë »Contra 59« për meshkuj

Xhaketa »CONTRA 59« me 100% pambuk dhe jakë pellushi e ka marrë stilin e punës nga viti i lindjes së Contra-s. Xhepat në pjesën e kraharorit dhe në pjesët anësore ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për çdo gjë që ju duhet të keni me vete, ndërkohë që shkrimi “contra lightning” dhe shiritat e brendshme tërheqin vëmendjen e njerëzve.

Materiali: 100% pambuk

Kafe: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin