Xhaketë dynamic fleece

Xhaketë e butë, me mundësi zgjerimi. Në ngjyrë portokalli të ndezur dhe të zezë, e ajrosshme dhe thahet shpejt. Është perfekte si një shtresë mesatare, me mbrojtje kundër thumbave dhe gërryerjes, xhep me zinxhir në zonën e kraharorit, vrima për vendosjen e gishtave, si edhe me motiv motosharre reflektiv.

Materiali: 97% poliestër, 3% poliamid.
Përmasat: S–XXL.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin