Xhaketë dynamic

Me zona të mëdha në portokalli të ndezur për shikueshmëri të lartë. Vjen në ngjyrë gri dhe portokalli të ndezur, jakë të brendshme të butë, shtesë të rehatshme për zgjerim në zonën e pasme, materiale të përforcura dhe të formëzuara në zonat e bërrylave, materiale elastike në zonën e kyçeve, zinxhira ajrosjeje në zonën e brendshme të krahëve, si edhe katër xhepa praktikë.

Përmasat: XS–3XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin