Xhaketë ergo function

E përbërë nga material rezistent, si edhe me dizajn modern dhe tërheqës. Vjen në ngjyrë ulliri, portokalli të ndezur për shikueshmëri më të lartë dhe me pjesë veshjeje elastike, në ngjyrë të zezë. Me panele për ajrosje, xhep për vendosjen e kutisë së ndihmës së shpejtë dhe dy xhepa me zinxhirë në zonën e gjoksit, material të përforcuar në zonën e bërrylave, shirita me refleks, si edhe logon e madhe STIHL në pjesën e pasme.

Përmasat: XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin