Xhaketë »ICON« për meshkuj

PËR MESHKUJ

Një xhaketë e cila nuk ju mban thjesht ngrohtë, por duket shumë bukur gjithashtu. Xhaketa jonë në ngjyrë gri të errët përdor si kamuflazh motosharrën jeshile për shiritat e brendshëm, ka një jakë të ngritur, si edhe vlerëson detajet praktike dhe funksionale. Është e pajisur me një zinxhir të fshehur, dy xhepa në pjesën e kraharorit, dy xhepa anësorë, si edhe një pjesë të zgjatur në zonën e pasme, gjë që e bën këtë xhaketë ideale për ambientet e jashtme. Kompletohet me detaje diskrete, si motivi i motosharrës në zonën e majtë të kraharorit dhe distintiktivi prej tape në pjesën e pasme.

Materiali: 73% pambuk, 27% poliamid

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin