Xhaketë kundër erës »Logo Circle« për meshkuj

Xhaketë sportive me kapuç, kundër erës, dhe me logo portokalli STIHL të një cilësie të lartë në pjesën e gjoksit. Me shtresë rrjete me kontrast të dallueshëm, në ngjyrë portokalli të ndezur. Qepjet elastike në mëngë ofrojnë rehati maksimale në të veshur, si edhe ka xhepa me zinxhir në anë.

Materiali: 100% poliestër

E zezë/portokalli: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin