Xhaketë kundër erës për meshkuj

E papërshkrueshme nga pluhuri dhe nga era! Shoqëruesi perfekt ne aktivitete sportive dhe në kohën e lirë. Kundër erës, ajroset dhe thahet lehtësisht. Kontrasti që ofrojnë mëngët me shirita në ngjyrë portokalli, sëpatat e kryqëzuara me reflekse në pjesën e kraharorit dhe logo e STIHL e stampuar në pjesën e pasme, e bëjnë këtë veshje unike. Kapuçi dhe jaka e ngritur prej materiali elastik, bashkë me xhepat anësorë me zinxhirë e kompletojnë pamjen e kësaj bluze.

Materiali: 86% poliestër, 14% elastan

Portokalli/e zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin