Xhaketë kundër shiut »Packable« për fëmijë

E ideuar për të mbajtur të vegjlit të thatë edhe në reshje të papritura shiu. Xhaketa e gjelbër me zinxhir portokalli është dizenjuar me një stil sa elegant, aq edhe praktik. Mëngët elastike, kapuçi dhe jaka e gjatë parandalojnë futjen e ujit në brendësi. Dhe më e mira nga të gjitha: kjo xhaketë shiu mund të paketohet në xhepin anësor, duke formuar kështu një pako të vogël. Nuk ka gjë më të bukur sesa të kënaqesh edhe në ditët me shi!

Materiali: 100% poliamid rezistent ndaj ujit

Ngjyra: Jeshile
Përmasat: 110 – 116
Përmasat: 134 – 140
Përmasat: 122 – 128
Përmasat: 146 – 152

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin