Xhaketë me jakë të butë »Logo Circle« për meshkuj

Ngrohtësi funksionale! Xhaketa jonë e re me jakë të butë është një bashkëudhëtar i përdoruesit gjatë gjithë vitit.Seksioni i shpatullës në ngjyrë gri, pjesët portokalli te kapuçi dhe xhepat anësorë, si edhe zinxhiri STIHL ElastoStart janë detaje të përzgjedhura me kujdes dhe e bëjnë këtë xhaketë një veshje tejet speciale.

Materiali: 96% poliestër, 4% elastan

E zezë/gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin