Xhaketë me pellush »ICON« për femra

Kjo xhaketë pellushi me pamje bluze sportive me zinxhir duket bukur, dhe jo vetëm kur jeni duke udhëtuar në pyje. E zbukuruar me një motosharrë të endur në pjesën e majtë të kraharorit dhe një distinktiv prej tape në pjesën e pasme, është një detyrim ta keni në çdo lloj aventure.

Materiali: 100% poliestër

Blu: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large