Xhaketë me pellush »ICON« për meshkuj

Kjo xhaketë pellushi me pamjen e një bluze sportive me zinxhir duket bukur, dhe jo vetëm kur jeni duke udhëtuar në pyje. E zbukuruar me një motosharrë të endur në pjesën e majtë të kraharorit dhe një distinktiv prej tape në pjesën e pasme, është një detyrim ta keni në çdo lloj aventure.

Materiali: 100% poliestër

Blu dhe kafe: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin