Xhaketë me pellush »Stihl« Unisex

Një dizajn klasik me material të testuar e provuar: kjo xhaketë pellushi, e përbërë prej fibrash poliestre të ngrohta dhe të buta, mbron kundër të ftohtit, dhe gjithashtu ofron lehtësi absolute në lëvizje. Logoja e STIHL në pjesën e kraharorit kompleton dizajnin.

Materiali: 100% pambuk

Ngjyra: E zezë
Përmasat: XS–3XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin