Xhaketë me zinxhir »Gradient« për meshkuj

Kjo xhaketë me kapuç është aksesori perfekt për çdo aktivitet.Ajo përmban një gradient nga blu e errët në të ndezur dhe sëpata të vogla të kryqëzuara në pjesën e kraharorit. Sigurisht, edhe logon portokalli të “STIHL TIMBERSPORTS” në mëngë.Dy xhepat me zinxhirë ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për sendet tuaja më të rëndësishme.

Materiali: 92% poliestër,, 8% elastan

Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin