Xhaketë me zinxhir »kiss my axe« për meshkuj

Një xhaketë me zinxhir për të gjitha situatat. Kjo xhaketë me kapuç është aksesori ideal. Emblema e “STIHL TIMBERSPORTS” në gjoks dhe kontrasti i shiritave portokalli ju ofrojnë një pamje të veçantë. Kjo xhaketë ka një xhep kanguri të madh.

Materiali: 100% pambuk

Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin