Xhaketë me zinxhir »Logo Circle« për meshkuj

Xhaketa jonë me zinxhir, me jakë të ngritur dhe masheta me shirita, kompleton çdo veshje. Pjesët portokalli te mashetat dhe logoja “LEGENDARY PERFORMANCE” në pjesën e kraharorit e bëjnë një veshje praktike dhe të detyrueshme për fansat e STIHL.

Materiali: 100% pambuk

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin