Xhaketë Pull-Over »ICON« për meshkuj

Për veshje në natyrë, me zinxhir, gjysmë e gjatë dhe me dy xhepa praktike anash. Design në dy ngjyra në masat e mëdha, me kapuç që hiqet, me kordon fiksues, me ngjyra elegante blu dhe bezhë. Stampë prej tape në pjesën e pasme dhe stema e motosharrës në pjesën e përparme.

Materiali: 73% pambuk, 27% poliamid; lino: 100% poliestër

Blu / Bezhë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin