Xhaketë rezistente ndaj motit duroflex

Përbërë prej materiali elastik, të padepëtueshëm nga uji dhe rezistent. Në ngjyrë portokalli të ndezur. Kolona e ujit: >= 5,000 mm. E ajrosshme në sajë të hapjeve ventiluese tek mëngët, si edhe në seksionet e parme dhe të pasme. Me kapuç i cili mund të ruhet te jaka.

Materiali: 100% poliestër Veshja mbuluese: 100% poliuretan.
Përmasat: S–XXL.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin