Xhaketë sportive me zinxhir »ICON« për femra

Xhaketë sportive e rehatshme, e përsosur si veshje për mbrojtjen nga djersitja. Vjen si model paksa më i shkurtër, me formën sipas trupit. Ka zinxhir, kapuç me rripa dhe jakë me ngjyra të ndryshme. Në pjesën e gjoksit ndodhet stampa ikonike e motosharrës. Ndërsa në pjesën e pasme poshtë ndodhet etiketa prej tape.

Materiali: 60% pambuk, 40% poliestër

Gri: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin