Xhaketë sportive me zinxhir »ICON« për meshkuj

Xhaketë sportive e rehatshme, e përsosur si veshje për mbrojtjen nga djersitja. Vjen si masë e rregullt, ka zinxhir dhe kapuç me rripa. Në pjesën e gjoksit ndodhet stampa ikonike e motosharrës, në ngjyrë ulliri. Ndërsa në pjesën e pasme poshtë ndodhet etiketa prej tape.

Materiali: 60% pambuk, 40% poliestër

Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin