Xhaketë sportive për meshkuj

Stili retro takohet me dizajnin e sofistikuar: stili i kësaj xhakete sportive me jakë të ngritur dhe masheta me kontrast në ngjyrë, është i plotësuar me detaje, si zbukurimi me ikonën e motosharrës në pjesën e kraharorit.

Materiali: 95% poliestër, 5% elastan

Blu: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin