Xhaketë trajnerësh për meshkuj

Xhaketa jonë e trajnerëve është perfekte për çdo kohë dhe duket e mrekullueshme. Kopsat me emblemën e sëpatës dhe sëpatat e bardha të kryqëzuara në gjoks e kompletojnë këtë veshje. Xhaketa ka dy xhepa anësorë dhe një rrip, i cili mblidhet në skajin e poshtëm.

Materiali: 100% poliestër

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin