Xhaketë vent dynamic

Xhaketë e përshtatshme për stinën e verës, me material të lehtë dhe ajrosës. Vjen në ngjyrë portokalli, të zezë dhe kafe të lehtë, me hapje për ajrosje, shtesa për zgjerim, pjesë të përforcuara për bërrylat, zona me refleks, katër xhepa me zinxhirë, xhep të brendshëm për mbajtjen e celularit, si edhe logon e madhe STIHL në pjesën e pasme.

Përmasat: XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin