Xhaketë vent për shikueshmëri të lartë

Xhaketë me shikueshmëri të lartë, e lehtë, elastike dhe e ajrosshme, për përdorim gjatë temperaturave të verës dhe gjatë aktivitetit intens fizik. Në ngjyrë portokalli të ndezur përbërë prej materiali funksional Mag Cool, e zezë me gjemba të lehtë dhe mbrojtje ndaj gërryerjes, dy xhepa në zonën e gjoksit, bel elastik për veshje të rehatshme, si edhe me shiritareflektive për shikueshmëri të lartë.

Materiali: 100% poliestër.

Kategoria 2: E shikueshmërisë së lartë (EN ISO 20471).
Përmasat: XS–3XL.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin