Zbukurim / Hajmali »AXE«

Po kërkoni diçka për t’i shtuar byzylykut ose varëses suaj? Hajmalia jonë e re me dy sëpata të kryqëzuara me gjatësi 18 mm është e prodhuar prej argjendi të mbuluar me rodium 925 dhe vjen e paketuar me dashuri në një kuti dhuratash.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin