Kanotierë e shkurtër sportive për femra

Joga apo stërvitje të tjera? Nuk është aspak problem me kanotjerën tonë sportive. Përzierja prej 86% poliestër dhe 14% elastan ju jep një material që jo vetëm ju ofron mbështetje, por edhe ajroset dhe thahet lehtësisht. Larmishmëria e ngjyrave gri, portokalli dhe e bardhë dhe e materialit elastik, e bën këtë kanotierë vërtet ngacmuese për syrin.

Materiali: 86% poliestër, 14% elastan

Gri/portokalli: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin