Bluzë T-Shirt »ICON« për femra

Bluzë T-shirt e lehtë, me material mix komfort dhe jakë të rrumbullakët. Me stampë motosharre në pjesën e përparme në lartësinë e gjoksit dhe stampë tape në pjesën e pasme. E disponueshme në katër ngjyra.

Materiali: 65% pambuk, 30% poliestër, 5% elastan
Gri: Përmasat e femrave XS–XL

Materiali: 95% pambuk, 5% elastan
Blu: Përmasat e femrave XS–XL

Materiali: 95% pambuk, 5% elastan
Jeshile: Përmasat e femrave XS–XL

Materiali: 95% pambuk, 5% elastan
Bezhë: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin