Kapele trucker »kiss my axe« Unisex

Nga rrugët në pyje: kjo kapele klasike mund të vishet kudo.Kontrasti që shkakton kombinimi i ngjyrës së bardhë me të zezën dhe logoja e qëndisur “KISS MY AXE” në pjesën e përparme tërheq vëmendjen e çdokujt. Masa e kapeles mund të rregullohet sipas dëshirës.

Materiali: 100% poliestër

E zezë/e bardhë: Përmasa një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin