Kuletë »Heritage«

Kuleta e kombinuar, e përbërë prej pambuku dhe lëkure të qëndisur origjinale, duket bukur me çdo veshje dhe kompleton gamën tonë HERITAGE me bukuri dhe funksionalitet.

Materiali: 100% pambuk me lëkurë të qëndisur orgjinale

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin