Bluzë T-Shirt »ICON« për meshkuj

Një element i fshehur! Bluza t-shirt me jakë të rrumbullakët, me motosharrën e qëndisur në pjesën e majtë të kraharorit dhe distinktivin prej tape në pjesën e pasme do të kthehet në veshjen e preferuar për të gjithë. Prerja rastësore e bën bluzën T-shirt një veshje perfekte.

Materiali: 70% pambuk, 30% poliestër
Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Materiali: 100% pambuk
Blu: Përmasat e meshkujve S–XXL

Materiali: 100% pambuk
Jeshile: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin