Pallto »Bomber Icon« për meshkuj

Varianti i bukur i xhupit: Xhup me pamje satine, me zinxhir në jakë, mëngë dhe anash. Xhepa praktike anash dhe xhep me zinxhir në krahun e majtë. Stemë metalike motosharre në pjesën e gjoksit, etiketë të vogël Web në pjesën e pasme.

Materiali: 100% poliamid; pjesa e brendshme: 100% poliestër

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin