Pastrues energjik KW-KM

Ideal për të pastruar rrugicat dhe rrugët. Fshirëse gome, mbrojtëse e përfshirë. Pesha: 7.4 kg.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin