Pulovër »Icon« për femra

E rehatshme për t’u veshur. Me prerje të gjerë, jakë të lartë rastësore dhe motivin “CHAINSAW” – përmbush gjithë pritshmëritë.

Materiali: 100% pambuk

Rozë: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin