Shall shumëfunksional »Forest« Unisex

Një aksesor fleksibël kudo, jo vetëm në udhëtime në pyje. Ky shall shumëfunksional mund të përdoret në mënyra të ndryshme, duke përfshirë shallin për qafën apo rripin për kokën – në fakt, për çdo gjë që mund t’ju duhet në atë moment. Me motiv të printuar pylli dhe logon e STIHL.

Materiali: 100% poliestër

Përmasa: Një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin