Streçe sportive për femra

Këto streçe sportive në gjatësinë 3/4, ofrojnë lehtësi maksimale në lëvizje në të gjitha aktivitetet sportive.Ato përshtaten në mënyrë perfekte me trupin tuaj dhe janë lehtësisht të kombinueshme me të gjitha kanotieret sportive!

Materiali: 86% poliestër, 14% elastan

E zezë: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin